O nas

Marka

Marka Kwadro Ceramika powstała w 2006 roku z myślą o Klientach, dla których ważna jest jak najlepsza relacja jakości do ceny. Wszystkie produkty Kwadro charakteryzują się ponadczasowym wzornictwem, które znajduje zastosowanie we wnętrzach o każdym stylu i charakterze.

Marka Kwadro gwarantuje Klientom szeroki wybór różnorodnych kolekcji, które w zależności od doboru towarzyszących im dekoracji, można wykorzystać w dowolny sposób i w różnych rodzajach pomieszczeń. Dzięki tak przygotowanej ofercie, trafiamy w gusta różnych Klientów: zarówno tych, którzy cenią minimalistyczne wzornictwo, jak i tych, dla których ważne są wyraziste kolory i wiele elementów dekoracyjnych.

Marka Kwadro Ceramika cieszy się niezmiernie dużą popularnością, przede wszystkim dzięki bardzo dobrym parametrom technicznych i wytrzymałościowym płytek, co zapewnia spełnienie wysokich oczekiwań naszych Klientów. Na wszystkie produkty Grupy Paradyż obowiązuje pięcioletnia gwarancja.

Produkty

W ofercie produktowej marki znajdują się kompleksowe kolekcje ścienno-podłogowe, każda z zestawem dedykowanych dekoracji. Można je wykorzystywać przede wszystkim w łazienkach, ale również w innych pomieszczeniach, w zależności od Państwa potrzeb. Kolekcje te wyróżniają się ciekawą kolorystyką oraz zróżnicowanymi dekoracjami, które można wykorzystać w dowolny sposób, w zależności od gustu.

Poza tym, posiadamy szeroką ofertę gresów: szkliwionych w różnych formatach, gresów technicznych oraz gresów ze skaliami. Wszystkie kolekcje występują w zróżnicowanej kolorystyce, aby umożliwić Klientom jak najlepszy wybór. Cechą charakterystyczną gresów są ich bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i techniczne. Nadają się one nie tylko na podłogi do salonów, czy korytarzy, ale także na tarasy, czy balkony.

Produkty marki Kwadro Ceramika charakteryzują się niewygórowaną ceną i dobrą jakością. Wzornictwo kolekcji jest tradycyjne, proste i klasyczne. Produkty Kwadro Ceramika oferowane są w masowej sprzedaży – w tradycyjnej sieci sprzedaży pośredniej Grupy Paradyż oraz w sieciach marketów budowlanych.

Powrót

Sieć sprzedaży

Sprawdź gdzie w swojej okolicy kupisz produkty marki Kwadro Ceramika!
Przejdź

Multimedia

Obejrzyj kolekcje w formie materiałów wideo
Przejdź